Zespół terapeutów

Marta Seweryńska

psycholog

Od 2006 roku pracuję jako psycholog. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w zakresie samorozwoju, z diagnozą ADHD/ADD oraz zmagających się z trudnościami życiowymi (min. rozstanie, depresja, stres, niskie poczucie własnej wartości). Pracuję również z parami, które chcą poprawić relację oraz z tymi, które zdecydowały się na rozstanie/rozwód a także prowadzę warsztaty rozwojowe.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam również certyfikat terapeuty EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) wydany przez EMDR Europe, który umożliwia mi prowadzenie terapii traumy oraz zespołu stresu pourazowego (PTSD).  Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach, seminariach i konferencjach naukowych. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności.  

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).
W swojej pracy wykorzystuję również 
elementy Terapii Systemowej Rodzin, Mindfulness oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych przeze mnie usług terapeutycznych, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Życie nauczyło mnie, że nie należy się poddawać, że należy szukać rozwiązań, że nawet z najtrudniejszych sytuacji jest wyjście. 
Wierzę, że każdy z nas ma w sobie siłę by stawić czoła trudnościom, czasem trzeba ją tylko odkryć.
 

Scroll to Top